+ 90 533 783 67 02

Kurumsal

2015 Yılında modern alt yapımız ve deneyimli masöz personelimiz ile masaj hizmeti vermeye başladığımız salonumuzda, kaliteli ve hijyenik olarak deneyimli personelimiz ile masaj hizmeti vermeye devam ediyoruz. Bursa'da kaliteli masaj hizmeti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. 

Kırmızı Masaj Salonu, güzellik kavramını sağlıkla birleştirerek fark edilen güzelliğinizin fark yaratan doğru adresidir. Tüm hizmetlerimizin kendi piyasa diliminde kesin bir kalite üstünlüğüne sahip olmasını sağlamaktır,

Yaptığımız işi bir defada ve doğru olarak yapmak, Sağlıklı tedarikçi ilişkileri kurmak, Eğitimler ve öneri faaliyetleri ile sürekli iyileştirme ve geliştirme sağlamak, Hizmet kalitesini ve verimliliğini yeni teknolojileri takip ederek en yüksek değere ulaşmak, Kaynaklarımızı yerinde kullanarak çevreye ve insan sağlığına saygı çerçevesinde vermek isteklerimizdir.

Vizyonumuz

Kırmızı Masaj ile sağlıkta öncü konumunu, kapasitemizi de arttırarak devam ettirmek, sağlık ve sosyal paylaşım beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

Misyonumuz

“Herkesin kendini daha dinamik ve bakımlı hissetmek istemesi lüks değil” diyerek, cilt ve vücut estetiği alanında ulusal ve uluslararası yasal yönetmelikler çerçevesinde , modern ve bilimsel yöntemlerle hizmet veren, maksimum müşteri memnuniyetini hedefleyen, müşterilerinin hızla gelişen ve değişen beklentilerini tam ve zamanında karşılamayı temel amaç kabul eden ,temel değerleri doğrultusunda iş ahlakı , kalite ve dürüstlükten taviz vermeyen bir hizmet firması olmayı amaçlamaktayız.